BLOG DETAY

En hızlı zayıflama umudu vadeden çok fazla sayıda, çeşit çeşit diyet listeleri vardır ve bu hızlı kilo verdiren diyetler ile hızlı kilo vermenin mümkün olduğu söylenmektedir.

Bu diyetlerden bazıları 3 gün diyeti, 7 gün diyeti, 1100 kalorilik diyet, domates diyeti, lahana diyeti...

Ancak hızlı zayıflama denildiğinde vücudumuzda fazladan birikmiş yağ kütleden ziyade kas ve su kayıpları söz konusudur. Bu nedenle en hızlı zayıflama diye bir şey aslında mümkün değildir.

En Hızlı Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Sağlıklı bir diyet yaparak zayıflamak mümkündür ancak buna ilaveten çeşitli zayıflama yöntemleri varlığında zayıflama hızı arttırılabilir.

En hızlı zayıflama yöntemlerinin başından Eximia uygulaması yer almaktadır. Eximia uygulaması bir kavitasyon formu olmasına rağmen sağlığa herhangibir zararı bulunmamaktadır. Her seansta 1-4 cm arasında incelme sağlayan bu uygulamayı radyofrekans uygulaması takip etmektedir.

En Hızlı Zayıflama Hapı ve İlacı

Tüm bu cihazlı uygulamaların dışında en hızlı zayıflamayı sağladığı iddia edilen zayıflama ilacı ve hapı gibi alternatifler de bulunmaktadır ama tüm ilaçlar ne kadar bitkisel kaynaklı olurlarsa olsunlar vücudumuzda metabolize oldukları organ karaciğerdir. Karaciğerimiz metabolik faaliyetlerde en çok çalışan organdır. Dolayısıyla iş yükü oldukça fazla olan bu organa bir de hızlı zayıflama hapı veya hızlı zayıflama ilacı kullanmak tehlikeli olabilir.

Sağlıklı zayıflamanın temeli her hafta rutin kontroller yapılarak ve diyetinizin enerjisi ve içeriği sizin ihtiyaçlarına göre belirlenmekten geçmektedir. Tüm bu bilgiler ışığında sağlıklı zayıflamak için öncelikle kan testlerinin yapılması ve diyetisyen kontrolünde diyete başlamanız önemlidir.