HİZMETLERİMİZ

Eximia ses dalgaları ile yağ hücrelerini parçalayan ve tamamen yok eden bir cihazdır. Diyet yapmasına rağmen bölgesel yağlarından kurtulamayan kişiler için liposuctiona alternatif mucizevi bir yöntemdir.

EXİMİA invaziv bir girişim olmadan cilt yüzeyinden yapılan bir uygulamadır. PATENTLİ ULTRAPORASYON teknolojisi ile 3 cm derinliğindeki istenmeyen yağları yok edebilen özel bir methoda sahiptir. Ses dalgalarının meydana getirdiği kavitasyon baloncukları ile yağ hücrelerini yok ederken bu yöntemin etkisini arttıran ELEKTROPORASYON ile diğer cihazlardan farklılaşır. Uygulama sonrası yapılan vakum ile atık yağların vücuttan uzaklaştırılması sağlanır. Eximia uygulamasının gücü bilimsel araştırmalar ve klinik testlerle kanıtlanmıştır.

Birden fazla uygulama yöntemini tek bir cihazda birleştiren yenilikçi eximia ile, invaziv olmayan etkin bir yöntemle ilk seanstan itibaren fark edilir sonuçlarla fazla yağlarınızdan kurtulup, şekle girmiş yeni bir vücuda sahip olabilirsiniz. Noter onaylı sonuçları olan, uzun süreli etkili eximia ile formda bir vücuda sahip olabilirsiniz.